צימרים ביבנאל

Home / צימרים ביבנאל

צימרים ביבנאל והסוויטות הכי יפים ביבניאל

אהבה ורומנטיקה באמירים.

מי מאיתנו לא היה רוצה לבלות בבקתה רומנטית, שמחלונותיה נשקף צימרים ביבניאל חורש טבעי מרהיב, טובע בצמחיה עשירה? אם תבחרו להימלט מהשגרה ולמצוא את עצמכם בזרועות האהוב או האהובה, במקום מבודד ורומנטי, הבחירה המתבקשת תהיה במקום שממנו נשקפת הכנרת במלוא הדרה – צימרים באמירים.

צימר בצפון – המקום בו האהבה מתעוררת לחיים.

חופשה בצפון המקסים של מדינת ישראל, הינה חוויה נהדרת כשלעצמה. אך לעיתים, נדרש לנו במציאות הלחוצה של היום, פסק זמן המוקדש כולו רק לעצמנו, כזוג. אם כזוג אוהבים בתחילת דרכו ואם כזוג נשוי, אין כמו הזמנת צימר רומנטי לחדש את הזוגיות ולמצוא זמן פרטי שבו אפשר להתרכז רק בעצמנו ובבן הזוג.

צימר בצפון – חוויה רומנטית מפנקת.

בשביל לחוות חוויה רומנטית מפנקת אין צורך להרחיק לחו"ל, אפשר בהחלט להסתפק במגוון טיולים לצפון. חופשה בצפון היא רק נסיעה קצרה מכמעט כל יעד בארצנו הקטנה. תוכלו לשלב את החופשה עם טיולים בצפון, צימרים ביבניאל ארוחות במסעדות מובחרות ומגוון פעילויות. מול הנוף הצפוני המרהיב, תוכלו להחיות אהבה ותיקה וללבות אהבה חדשה.

צימר בצפון – מה תוכלו למצוא בצימר?

צימרים באמירים יספקו עבורכם חווית אירוח מושלמת. הסוויטות המאובזרות מעוצבות בטוב טעם, בצימרים חלונות בלגיים מהם נשקף נופה של הכינרת, מרפסת נוף פרטית, פינת ישיבה ייחודית בסגנון מרוקאי, צימרים ביבניאל מערכת קולנוע ביתית מפנקת, ועוד. כדי להוסיף לאווירה הרומנטית, תמצאו נרות ריחניים, קטורת שהונחה לבעור במיוחד בשבילכם, פינת קפה עשירה, ומבחר נאה של תה צמחים.
צימר בצפון – להתנתק מהכול.
אין כמו צימר מבודד מול נופה המרהיב של הכנרת כדי לגרום לכם לשכוח מהכול. תוכלו להתפנק בארוחה רומנטית במרפסת הפרטית שלכם, למצוא סוף סוף זמן להשתכשך עם בן זוגכם בג'קוזי, ובעיקר לחבק את מי שאתם אוהבים. אז, אם בחרתם להתנתק, ולו רק לסוף שבוע מהשגרה, להשאיר את העבודה הלחוצה מאחור, לדאוג שהילדים יבלו סוף שבוע עם סבא וסבתא, ולמצוא זמן רק לעצמכם, מהרו להזמין לכם צימר בצפון. חוויה שתותיר אתכם מחודשים, מאוהבים, מאושרים, רעננים ומלאי כוחות מחודשים לחזור לשגרת החיים.